Contact - Adrese utile:


Departament EMAIL
Salarizare salarizare@comunatinosu.ro
Contabil contabil@comunatinosu.ro
Cadastru cadastru@comunatinosu.ro
Urbanism urbanism@comunatinosu.ro
Casierie taxe si mpozite casierimpozite@comunatinosu.ro
Inspector venituri inspectorvenituri@comunatinosu.ro
Stare civila starecivila@comunatinosu.ro
Registrul Agricol registrulagricol@comunatinosu.ro
Asistenta sociala asistentasociala@comunatinosu.ro
Achizitii publice achizitiipublice@comunatinosu.ro
Secretar secretar@comunatinosu.ro
Viceprimar viceprimar@comunatinosu.ro
Primar primar@comunatinosu.ro
Primarie primaria@comunatinosu.ro
Persoana responsabila cu protectia datelor (DPO) achizitiipublice@comunatinosu.ro
Telefon: 0733 096 933
Locatie
Locatie Primaria Tinosu
Telefoane utile
Primar: 0244.482.702, 0723.557.092
Viceprimar: 0244.482.702, 0722.533.595
Secretar: 0244.482.900, 0244.482.702, 0723.557.093

Prelucrarea datelor cu caracter personal